Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Eşleriayırmak için yapılan büyü belirtileri nasıl anlaşılır? Müslümanlar zaman zaman kendilerine büyü yapıldığına dair şüpheler duyabilmektedir. Bunun pek çok sebebi  vardır. Özellikle iyi giden bir ilişki bozulduğunda, tartışmalar meydana çıktğında ve nedensiz yere soğumalar meydana geldiğinde bu gibi sonuçlar çıkartılır.

Bunun yanı sıra insanlar farklı durumlarda da büyü belirtilerini merak etmektedir. İşler aniden ters gitmeye başladığında da büyü yapıldığına dair şüpheler uyanmaktadır.  Eğer kendinizie büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız, bunu bozmak için ne yapmanız gerektiğini merak edebilirsiniz.

Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur diyorsanız bunun için edebileceğiniz pek çok dua yer almaktadır. Bunları ıbilmek ve düzenli olarak okumak önerilmektedir. Ancak İslam dininde büyü yapmanın haram olduğu unutulmamalı, bu nedenle uzak durulmalıdır.

Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Evli çiftler özellikle güzel giden ilişki aniden bozulduğunda, büyü yapıldığına dair şüpheler duyabilmektedir. Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur bunun için sık sık sorulan konular arasındadır. Bu gibi durumlarda okuyabileceğiniz pek çok dua yer almaktadır:

 • Euzü besmele çekmek, ardından da Fatiha suresini okumak
 • Euzü besmele çektikten sonra iki Kul Euzü de etmek
 • Bir miktar su alındıktan sonra bunun üzerine Ayete’l Kürsi, İhlas, Felak ve Nas sureleri okunabilir. Bundan sonra büyü yapıldığı düşünülen kişinin söz konusu sudan üç yudum alması, kalanı ile de gusletmesi önerilir
 • Sidr ağacının yedi adet yeşil yaprağının alınıp ezilmesi de tavsiye edilmektedir. Ardından suyla karıştırıp üzerine Ayete’l Kürsi, İhlas, Kul Euzü dualarının okuyup yine üç yudum alınır. Kalanı ile de gusledilmesi önerilmektedir.

Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur, hangi dualar okunabilir merak ediyorsanız bunların hepsi bilmeniz önerilen başlıklar arasındadır.

OKU:  İman İslam Ve Ayet Cüz Kavramlarının Anlamları
Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri
Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Büyü Bozmak İçin Dua

Müslümanlar farklı sebeplerden dolayı zaman zaman kendilerine büyü yapıldığına dair şüpheler duyabilmektedir. Bu gibi hallerde büyü bozmak için dua nedir nasıl okunur, nasıl edilir gibi sorular merak edilerek sorulmaktadır.

Bu kapsamda edebileceğiniz pek çok dua vardır. Bunlardan bazıları yukarıda verdiğimiz gibidir. Ayrıca şunlar da yine bilinmelidir:

 • La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü velehülhamdü vehüve ala külli şeyin kadir
 • Gün içerisinde kişilerin 500 kere la havle vela kuvvete illa billah okuma
 • Üç kere salevat okumak, Fatiha, Ayete’l Kürsi, Kafirun, İhlas, Felak ve Nas surelerini yedi kere okumak

Büyü bozmak için dua neler edilebilir, neler okunabilir diyorsanız tüm bunlar bilmeniz gereken dualar arasındadır. Ayrıca Felak ve Nas sureleri de yine edilebilir.

Büyüyü Kimin Yaptığı Nasıl Anlaşılır

İnsanlar hayatlarının farklı noktalarında kendilerine büyü yapıldığından şüphe duyabilmektedir. Bu gibi durumlarda akla gelen konulardan bir tanesi de büyü yapanın kim olduğudur. Her ne kadar büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız bu kapsamda sık sık sorulsa da yanıt vermek, cevaplamak oldukça zordur.

Dolayısıyla bunun yerine hangi duaları bozmak için edebileceğinizi bilmek çok daha önemlidir. Bu kapsamda pek çok dua yer almaktadır. Yukarıda verdiğimiz dualar bu kapsamda okunabilir. Büyü belirtileri nelerdir diyorsanız insanlar şu gibi durumlarda büyü yapıldığında dair şüphe duyabilmektedir:

 • İşler aniden ters gitmeye başladığı zaman
 • İyi bir ilişki aniden bozulduğunda
 • Kişilerin sağlık sorunları yokken aniden olması durumunda
 • Uyku problemi yokken aniden çok uyumaya başlandığında
 • Uykusuzluk çekildiği zaman

Genel anlamda insanlar bu gibi durumlarda kendilerine büyü yapıldığına dair şüphe duymaktadır.

Oyla post
Avatar

Yorum yapın